Про сайт

Інформаційний сайт міста Носівка є неофіційним інформаційним ресурсом міста Носівка та Носівської ОТГ. На сайті Ви маєте змогу отримати інформацію про те, що відбувається в Носівці, Носівській ОТГ та Чернігівській області. Отримати корисну інформацію про рух транспорту по місту Носівка та транспорту міжміського сполучення, а також дізнатися цікаві факти з історії міста Носівка: про видатних мешканців міста, визначні події, які сформували ставлення до Носівки та її мешканців.

Головна мета створення сайту – інформування мешканців та гостей міста Носівка про події, що відбуваються в місті Носівка та Носівській ОТГ.

Оскільки в нашому місті з поширенням інформації дуже великі складнощі, а на офіційних ресурсах складно знайти потрібну інформацію, – було прийнято рішення зробити незалежний ресурс, де, на нашу думку, користувачам буде значно зручніше ознайомитись з інформацією, яку вони шукають.

Всю інформацію про місто Носівка Ви маєте змогу отримати в спеціальному розділі нашого сайту: “Інформація“.  На нашому сайті публікуються не лише матеріали, які стосуються конкретно Носівки та Носівської ОТГ, тому на головній сторінці сайту є спеціальний блок “Актуально в Носівці”, де відображаються матеріали які виключно стосуються нашого міста та Носівської об’єднаної територіальної громади.

Наш сайт є незалежним ресурсом, який не має жодного відношення до органів влади міста Носівка та Носівської ОТГ. Вся інформація на сайті взята з відкритих джерел зі збереженням авторських прав і посиланням на джерело матеріалу.

З поверненням!

Увійдіть до свого аккаунту

Створити аккаунт!

Заповніть форму для реєстрації

Відновити пароль

Введіть ваш логін чи email для скидання пароля.