Ігнатенко Юлія Володимирівна

Матеріал з Енциклопедія Носівщини
Юлія Ігнатенко

Юлія Володимирівна Ігнатенко (народилася 25 лютого 1988 року) — хореограф, завідувач сектору з культурно-масової, інформаційної та науково-методичної роботи Носівського МБК, керівник танцювальних колективів «Носівчанка» Носівського МБК і «Лілея» Мринського БК, активна учасниця художньої самодіяльності і ведуча мистецьких заходів та концертів.

Життєпис[ред. | ред. код]

Закінчила Національну академію керівних кадрів культури і мистецтв у Чернігові.

Як завідувач сектору з культурно-масової, інформаційної та науково-методичної роботи Носівського міського будинку культури займається:

  • Розробкою та друком буклетів, запрошень, програмок, афіш та ін.;
  • Збором інформації по заходах та висвітленням її в соціальних мережах та ЗМІ;
  • Організацією та проведенням культурно-масових заходів;

Їй належить ідея створення та організація проведення Міського дитячого конкурсу краси і таланту "Міні - Міс Весна".

Творчість[ред. | ред. код]

Юлія Ігнатенко з артистами ансамблю танцю «Носівчанка», листопад 2017

3 2000 року — учасниця Народного аматорського ансамблю танцю «Носівчанка» (нині Носівського міського будинку культури), у листопаді 2016 очолила цей колектив. З 2016 по 2020 склад колективу поповнився більше ніж на 100 юних артистів, колектив виборов 33 дипломи I, II і III ступенів в різних конкурсах, про Носівський міський будинок культури та його таланти дізнались далеко за межами громади: Чернігів, Київ, Львів, Яремче та інші. Матеріально-технічна база колективу поповнилася новими сценічними костюмами та взуттям. Встановлено дзеркала для занять з хореографами, розпочалася співпраця з іншими творчими колективами, благодійними та громадськими організаціями.

У 2010 очолила дитячий танцювальний колектив «Лілея» Мринського будинку культури. З 2016 року колектив носить по чесне звання зразковий. У колективі виховується понад 50 творчо обдарованих дітей з сіл Селище, Плоске, Мрин. Колектив бере участь в Обласних, Всеукраїнських, Міжнародних святах, фестивалях та конкурсах, здобув понад 50 подяк та дипломів.

Юлія Ігнатенко також є адміністратором групи «Носівський міський будинок культури» у Фейсбуці.

«Свій обов'язок у сфері культури вбачаю в художньо-естетичному вихованні підростаючого покоління, щоб прививати та поглиблювати любов до мистецтва і особливо до українського танцю, виховати повагу до звичаїв і традицій українського народу, надавати можливість обдарованим дітям (як міста, так і сіл) проявляти свої здібності на сцені, надавати методичну та практичну допомогу на селі в розвитку аматорського мистецтва, зокрема хореографічного жанру.»

Родина[ред. | ред. код]

Мама: Ігнатенко Ольга Феодосіївна — працівник культури.

Відзнаки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]