Енциклопедія Носівщини:Відмова від відповідальності

Матеріал з Енциклопедія Носівщини

Енциклопедія Носівщини — це онлайн-енциклопедія з відкритим вмістом, яка створюється спільнотою; інакше кажучи, це — об'єднання на волонтерських засадах окремих осіб та груп, що працюють над створенням загального ресурсу знань людства про Носівщину. Структура проекту дозволяє змінювати його вміст будь-кому, хто має доступ до інтернету. Будь ласка, майте на увазі, що ніщо з того, що можна знайти тут, не отримало формальної експертної рецензії, необхідної для надання Вам повної, точної чи достовірної інформації.

Однак це не означає, що Ви не знайдете цінної й точної інформації у Енциклопедії Носівщини; у більшості випадків інформація, розміщена у Енциклопедії Носівщини, є цілком достовірною. Тим не менш, Енциклопедія Носівщини не може гарантувати достовірність інформації, розміщеної на сайті. Вміст будь-якої статті Енциклопедії Носівщини на момент прочитання вже міг хтось змінити, такий вміст міг піддатися вандалізму, чи його міг переписати хтось, чия точка зору не відповідає поглядам, прийнятим у відповідній науковій чи іншій галузі. Зверніть увагу на те, що більшість інших енциклопедій та інших подібних джерел інформації (у тому числі й Вікіпедія та Encyclopædia Britannica) теж мають відмову від відповідальності.

Жодної формальної експертної рецензії[ред. код]

Наша активна спільнота редакторів користується такими інструментами, як Спеціальна:Нові редагування та Спеціальна:Нові сторінки, щоб відстежувати появу нового контенту і будь-які зміни вже наявного. Однак у Енциклопедії Носівщини немає механізму рівномірної перевірки інформації; і тоді як читачі можуть виправляти помилки в статтях і навіть час від часу робити неформальні експертні рецензії, у них немає жодних юридичних обов'язків у цьому плані, а тому достовірність чи прийнятність для будь-якого використання інформації, опублікованої на цьому сайті, не має жодних гарантій. І навіть ті статті, які було піддано неформальному експертному рецензуванню, чи які отримали статус вибраних, згодом хтось може відредагувати неналежним чином — навіть за секунду до того, як Ви їх переглядатимете.

Ніхто з дописувачів, спонсорів. адміністраторів чи будь-яких інших осіб, пов'язаних у який завгодно спосіб з Енциклопедією Носівщини, не може нести відповідальність за появу неточної чи навіть наклепницької інформації, або за Ваше використання інформації, яка міститься, чи на яку посилаються сторінки цього сайту.

Жодних контрактів; обмежена ліцензія[ред. код]

Будь ласка, впевніться, що Ви усвідомлюєте, що інформація, яку надає Енциклопедія Носівщини, надається вільно, і що між Вами та власниками чи користувачами цього сайту, власниками серверів, на яких його розміщено, окремими дописувачами Енциклопедії Носівщини, будь-якими адміністраторами проекту чи будь-якими іншими особами, пов'язаними в який завгодно спосіб із цим проектом чи його сестринськими проектами, не створюється жодної угоди чи контракту, які б давали Вам змогу висувати проти них будь-які юридичні звинувачення. Ви отримуєте обмежену ліцензію на копіювання будь-якої інформації з цього сайту; вона не створює та не передбачає можливості накладення будь-яких контрактних чи надконтрактних юридичних зобов'язань ані на Енциклопедію Носівщини, ані на будь-яких її агентів, учасників, організаторів чи інших користувачів.

Немає жодної угоди чи порозуміння між Вами та Енциклопедією Носівщини стосовно Вашого способу використання чи будь-яких змін інформації, розміщеної в ній, окрім умов, зазначених у ліцензіях Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported (CC BY-SA), також ніхто у Енциклопедії Носівщини не несе жодної юридичної відповідальності за будь-яку зміну, редагування, модифікацію чи вилучення будь-якої інформації, розміщеної Вами у Енциклопедії Носівщини чи в одному з пов'язаних з нею проектів.

Торгові знаки[ред. код]

Будь-які торгові знаки, знаки обслуговування, колективні знаки, права на дизайн чи подібні права, які згадуються, використовуються чи цитуються в статтях Енциклопедії Носівщини, є власністю їхніх відповідних правовласників. Їхнє використання тут не означає, що Ви можете використовувати їх із будь-якою метою, яка б відрізнялася від такого ж або подібного інформаційного використання, яке мали на меті оригінальні автори відповідних статей Енциклопедії Носівщини за умови дотримання схеми ліцензування через CC BY-SA. Якщо не зазначено протилежне, сайт Енциклопедії Носівщини ані не підтримуються, ані не є афілійованим з будь-якими правовласниками, а тому Енциклопедія Носівщини не може надавати будь-яких прав на використання будь-яких матеріалів, захищених авторських правом. Якщо Ви використовуєте будь-які такі чи подібні об'єкти нематеріальної власності, Ви робите це виключно на свій власний ризик.

Права особистості[ред. код]

Енциклопедія Носівщини містить матеріали, які можуть зображати впізнаваних осіб — живих, чи недавно померлих. Використання зображень живих чи недавно померлих осіб у деяких юрисдикціях обмежується законами, які стосуються прав особистості і є незалежними від статусу авторських прав на зображення. Перед тим, як використовувати контент такого типу, будь ласка, переконайтесь, що Ви маєте право на його використання згідно із законами, застосовними в таких випадках використання, який Ви маєте на меті. Ви несете персональну відповідальність за свої дії, якщо вони порушують чиїсь права особистості.

Юрисдикція і легальність контенту[ред. код]

Публікація інформації, яку Ви знайшли у Енциклопедії Носівщини, може порушувати закони тієї країни чи юрисдикції, з якої Ви переглядаєте цю інформацію. База даних Енциклопедії Носівщини розміщена на серверах в Україні та обслуговується з урахуванням обмежень, передбачених локальними законами. Закони Вашої країни чи юрисдикції можуть не захищати чи не дозволяти таких способів висловлення чи поширення інформації. Енциклопедія Носівщини не заохочує до порушення будь-яких законів і не може нести відповідальності за будь-які порушення таких законів, якщо Ви посилатиметесь на цей домен чи будете використовувати, відтворювати або перевидавати інформацію, яка міститься на цьому сайті.

Жодних професійних порад[ред. код]

Якщо Вам потрібна специфічна порада (наприклад, медична, юридична, фінансова консультація або порада щодо управління ризиком), будь ласка, зверніться до професіонала, який мав би ліцензію чи достатні знання для надання відповідних послуг у потрібній галузі.