2020

Матеріал з Енциклопедія Носівщини

2020 рік

Лютий

Березень

Квітень

Травень

  • 18 травня — посилання на Енциклопедію Носівщини розміщене в головному меню офіційного сайту Носівської міської ради.
  • 23 травня — помер (знайдений застреленим у Києві) уродженець Носівки Давиденко Валерій Миколайович (1973—2020), підприємець і політик. Народний депутат України VIII і IX скликань. Працював заступником Міністра аграрної політики та продовольства України.

Червень

Липень

  • 17 липня — Постановою Верховної Ради України від 17 липня 2020 року № 807-IX Носівський район ліквідований. Утворений Ніжинський район з адміністративним центром у місті Ніжин у складі територій Батуринської міської, Бахмацької міської, Бобровицької міської, Борзнянської міської, Вертіївської сільської, Височанської сільської, Дмитрівської селищної, Комарівської сільської, Крутівської сільської, Лосинівської селищної, Макіївської сільської, Мринської сільської, Ніжинської міської, Новобасанської сільської, Носівської міської, Плисківської сільської, Талалаївської сільської територіальних громад, затверджених Кабінетом Міністрів України.

Вересень

  • 13 вересняБуряк Марія Григорівна на Балканському молодіжному чемпіонаті U20, який проходив у Стамбулі 12-13 вересня, стала чемпіонкою у складі збірної України в естафеті 4х400 м. Також вона завоювала перше місце на дистанції 400 м з бар'єрами.
  • 14 вересня — в Носівському районі введена "червона" карантинна зона епідемічної небезпеки поширення COVID- 19, рішенням української державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Жовтень

На виборах до Носівської міськради обрані 26 депутатів. 5% бар'єр подолали:
На виборах до Чернігівської облради — пройшли два депутати, пов'язані з Носівщиною, на виборах до Ніжинської райради — чотири депутат

Листопад

20192021