Царенко Євдокія Семенівна

Матеріал з Енциклопедія Носівщини
Євдокія Царенко

Євдокія Семенівна Царенко (народилася 18 березня 1923 в с. Сальне Ніжинського району — померла 2 серпня 2021 в селі Козари) — колгоспниця, довгожителька.

До життєпису[ред. | ред. код]

В 1944 переїхали з сім'єю до Козар, де і проживала.

Працювала в колгоспі "Червоний партизан" касиром, потім обліковцем.

З 1978 року на заслуженому відпочинку.

Донька: Татаренко Марія Федорівна (народилася 1962 в селі Козари) — сільський голова Козар (2010-2017), депутат Носівської міської ради 8 скликання.

Сьогодні 98 років[ред. | ред. код]

Джерело: Наталія Новицька: Сьогодні 98 років виповнюється нашій дорогій мамі, бабусі та прабабусі Царенко Євдокії Семенівні, Козари, 18 березня 2021

З розповіді самої бабусі, можу сказати одне — життя прожила вона нелегке… Їх в сім'ї було дев'ятеро. Мама її захворіла і рано пішла з життя. Бабуся була найстаршою дитиною, тому все лягло на її плечі. Потім війна… Незабаром вона почне будувати власне гніздечко, в якому затишно й сьогодні. Не легким виявилось і подружнє життя… Але справжню відраду знаходить в дітях. Вже 35 років, як відійшов у вічність її чоловік. Але найбільшим потрясінням стала раптова смерть сина. Справжньою опорою й підтримкою завжди була і залишається її донька. Не стоять осторонь й онуки, правнуки. Ще зовсім нещодавно говорила: "майже сто років, а наче й не жила…"

Тож ми бажаємо здоров'я й сил, щоб зустріти свій 100-річний ювілей в колі рідних, знайомих і друзів.