Постой Руслана Вікторівна

Матеріал з Енциклопедія Носівщини
Руслана Постой

Руслана Вікторівна Постой (нар. 5 травня 1985) – науковець, доктор ветеринарних наук, провідний науковий співробітник відділу науково-технічної інформації науково-дослідної частини Національного університету біоресурсів і природокористування України. Донька уродженця Держанівки Віктора Петровича Постоя

Напрям наукових досліджень – фізіологія лактації та вищої нервової діяльності.

Життєпис[ред. | ред. код]

У 2008 році закінчила факультет ветеринарної медицини Національного аграрного університету, отримавши диплом з відзнакою за спеціальністю лікар ветеринарної медицини. Після закінчення університету працювала молодшим науковим співробітником на кафедрі організації, економіки, менеджменту і маркетингу у ветеринарній медицині факультету ветеринарної медицини НАУ.

З 2008 до 2011 pоку навчалася в очній аспірантурі кафедри фізіології, патофізіології та імунології тварин НУБіП України. Кандидатську дисертацію захистила у 2012 році на тему: «Вплив типу вищої нервової діяльності на використання вуглеводів молочною залозою корів у період лактопоезу» за спеціальністю 03.00.13 Фізіологія людини і тварин (науковий керівник – Карповський Валентин Іванович, доктор ветеринарних наук, професор, академік Національної академії наук вищої освіти України, лауреат премії ім. С. З. Ґжицького, заслужений науково-педагогічний працівник НУБіП України).

З 2011 до 2014 року працювала асистентом кафедри фізіології, патофізіології та імунології тварин НУБіП України. У період з 2014 до 2020 року навчалася у докторантурі на кафедрі біохімії і фізіології тварин імені академіка М. Ф. Гулого.

У 2020 році захистила докторську дисертацію на тему «Кортико-вегетативна регуляція обміну речовин у холостих свиноматок та методи його корекції» за спеціальністю 03.00.13 «Фізіологія людини і тварин» (науковий консультант – Карповський Валентин Іванович).

З 2020 року – провідний науковий співробітник відділу науково-технічної інформації науково-дослідної частини, а з 2021 року – доцент кафедри стандартизації та сертифікації сільськогосподарської продукції НУБіП України (за сумісництвом).

Є автором та співавтором понад 100 наукових праць та 8 патентів України на корисну модель.

Родина[ред. | ред. код]

Батько Постой Віктор Петрович (1955—2007) — науковець, кандидат ветеринарних наук, доцент, епізоотолог.

Сестра Постой Вікторія Вікторівна.

Посилання[ред. | ред. код]