Максимович Олексій Іванович

Матеріал з Енциклопедія Носівщини
Олексій Максимович

Олексій Іванович Максимович (28 березня 1987, Київ — 8 червня 2023, Волноваський район Донецької області) — матрос морської піхоти. Дитинство пройшло в селі Дебреве. Загинув на російсько-українській війні. Похований в селі Дебреве.

Носівщина в жалобі[ред. | ред. код]

Джерело: Носівщина в жалобі, Життя громади - інформаційний бюлетень Носівської міської ради, 10 червня 2023

Наша громада знову втратила захисника. Надійшло сповіщення про загибель Олексія Івановича Максимовича.

Матрос Олексій Максимович (28.03.1987 – 8.06.2023) народився в столиці. Однак зростав у с. Дебреве. Закінчив школу. Потім навчався в училищі, здобувши спеціальність кухаря. Працював на різних роботах. А в 2015 році добровольцем пішов в ЗСУ. Боронив рідну землю на Сході в зоні проведення антитерористичної операції. Потім була перерва у службі. А коли почалася повномасштабна війна, Олексій знову взяв до рук зброю.

Він був матросом морської піхоти. Підтримував зв'язок з рідними до останнього. Ще 6 червня ввечері мама почула його голос. Не сподіваючись, що це – востаннє… Наступного дня Олексій вже не вийшов на зв’язок.

8 червня під час виконання бойового завдання, залишаючись вірним військовій присязі на вірність народу України, Олексій Максимович загинув від отриманих поранень, не сумісних з життям між населеними пунктами Вереміївка та Велика Новосілка, Волноваського району, Донецької області.

Родина[ред. | ред. код]

Батьки: Людмила Миколаївна, Іван Миколайович. 2018-го помер їхній старший син.