Алея Героїв Мринської громади

Матеріал з Енциклопедія Носівщини

Алея Героїв Мринської громади.jpg

Алея Героїв Мринської громади — відкрита в центрі села Мрин в парку біля пам'ятника Тарасу Шевченку. 23 травня 2024, в День Героїв, під час заходу-реквієму «Калина пам'яті».

Містить фотографії і короткі біографії загиблих героїв.

Загиблі герої[ред. | ред. код]

 1. Біланенко Олексій Володимирович
 2. Бобок Володимир Анатолійович
 3. Гребеник Максим Анатолійович
 4. Живкович Владислав Хайдарович
 5. Закаврашний Андрій Віталійович
 6. Каадзе Георгій Паатович
 7. Карпюк Андрій Володимирович
 8. Коршок Василь Миколайович
 9. Коцюба Олексій Андрійович
 10. Литовка Олексій Володимирович
 11. Мальцев Володимир Анатолійович
 12. Мариненко Ярослав Олександрович
 13. Михальчук Віктор Юрійович
 14. Роговий Олексій Петрович
 15. Телицький Олександр Васильович

Висловлюю подяку…[ред. | ред. код]

Джерело: Людмила БорисоваВисловлюю подяку за активну участь в..., 25 травня 2025

Висловлюю подяку за активну участь в упорядкуванні Алеї Героїв в парку біля пам'ятника Т. Шевченку. Зазначу, що всі роботи виконані руками наших робітників КП "Господар" Р. Броварець, А. Гладиш, В. Ярош, В. Колісника, Н. Паламарчук, дбайливих працівників від Центру зайнятості А. Ярмак, Л. Назаришиної, Н. Компанець, Л. Компанець, І. Ситовець, Л. Байди, О. Надточія, Л. Овдієнко, працівників сільської ради Д. Байди, А. Проценка, Р. Стратілата, М. Борисова. Тризуб вирізав з металу, люб'язно наданого сім'єю Гребеник, Олег Коновка. Велике спасибі всім за передані для висаджування кущі та квіти, найбільше — В. Макаренко, С. Андрієнко, Н. Ольховик, Г. Ікальчик, С. Рекуненко, С. Святна, Ю. Шульга, В. Савченко.

Наповненням сайту Мринської громади статтями про наших Героїв займались працівники Мринської публічної бібліотеки з філіями в селах Лихачів, Хотинівка, Плоске, Селище, Роздольне. Відвідувачі Алеї можуть ознайомитись з біографіями Героїв, просканувавши зображений QR-код на стелі з поезією В. Бобка. Взяли участь у проведенні заходу працівники Мринського Будинку культури.

Передаю слова щирої вдячності від родин загиблих земляків О. Мариненко — за присвячену поезію нашим воїнам, В. Ємцю — за музичний супровід та Ю. Байді — за ідейний задум, дизайнерські рішення та зворушливе проведення заходу.

Спасибі отцю Володимиру та хористам за освячення Алеї Героїв і проведену поминальну літію, а всім присутнім на заході — за пам'ять та спільну молитву. Спасибі всім, хто знімав фото та відео заходу, тепер маємо пам'ятні спогади.

Дякую також всім, хто турбувався та підтримував добрим словом!

Алея Героїв — це втілення нашої шани і поваги до пам'яті воїнів — односельців! Низький уклін родинам загиблих Героїв!

Відео[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]