Волоха Руслан Сергійович

Матеріал з Енциклопедія Носівщини
Руслан Волоха

Руслан Сергійович Волоха (народився 21 січня 1999 в Носівці — помер 1 грудня 2023) — сержант, прикордонник, загинув на Російсько-українській війні через напад російської диверсійно-розвідувальної групи на півночі Чернігівщини.

Носівщина в жалобі[ред. | ред. код]

Джерело: Носівщина в жалобі, Носівська міська рада, 3 грудня 2023

Народився і зростав у Носівці. Навчався у першій міській школі. Професію продавця-консультанта здобував у Мринському СПТУ.

Вже після одержання диплома Руслан став до лав Збройних Сил України на строкову службу. Після проходження – працював за професією, продавцем будматеріалів. Захоплювався технікою, займався спортом, будував плани, як кожна молода людина...

А далі… була війна. Він ніс службу на північному кордоні нашої області. Прикордонні війська були для нього близькими. Мав досвід, бо й строкову службу проходив у цих військах, щоправда на Львівщині. Після повномасштабного вторгнення Руслан виконував обов’язки інспектора прикордонної служби І категорії вже недалеко, на Чернігівщині. І це вкотре підтверджує, що війна – не десь далеко він нас, вона всюди, вона близько і вона лишає страшні криваві сліди. Болю, гіркоти, втрат.

Зіткнення з диверсійно-розвідувальною групою ворога для підрозділу, у якому служив наш земляк, на жаль, стала фатальною. Сержант Руслан Волоха загинув.

Загинув, як Герой, до останнього залишаючись вірним військовій присязі, даній українському народові. Сталося це 1 грудня.

Поховано Героя буде на кладовищі по вул. Центральна (в напрямку с. Андріївка)

Родина[ред. | ред. код]

Мати: Людмила Григорівна, батько Віктор Володимирович, наречена Анастасія, менші брати